Stradivarius

2_1327978790_429_2960_

Stradivarius powstał w 1994 na bazie koncepcji innowacyjnego sklepu, który oferuje swoim klientkom całkowicie nowe doświadczenie w sferze zakupów. W 1999 został nabyty przez Grupę Inditex, której spodobała się droga rozwoju tej młodej marki.

Stradivarius to trendy z wybiegów mody, które dostosowują się do codziennych potrzeb klientek.

Dzięki specyficznemu sposobowi interpretowania mody i zachęcaniu swoich odbiorców do tworzenia własnych zestawień na bazie kolekcji, ulice są pełne kobiet posiadających własny, unikalny styl.

 

Stradivarius posiada maleńki skarb w kształcie klucza wiolinowego, który symbolizuje rytm, dynamikę i wyjątkowy charakter marki. Początkowo służył jako logo, lecz z czasem nabrał nowego, o wiele głębszego znaczenia, niż zwyczajowe oznaczenie początku partytury.

 

Stale zmieniająca się moda, której esencją jest glamour i styl, upragnione przez kobiety.

Duch Stradivariusa jest kobiecy, świeży i kreatywny. Stradivarius to marzenie i fantazja w rzeczywistym świecie, swoim designem chce zaczarować swoich odbiorców.

Stradivarius oferuje szeroki wachlarz kolekcji odzieży i akcesoriów, aby każda kobieta mogła znaleźć styl dla siebie. Jego projekty są inspirowane aktualnymi wydarzeniami i najnowszymi trendami.

Przeprowadzamy dogłębną analizę potrzeb rynku i dodajemy kolekcjom szczyptę fantazji, w ten sposób tworząc produkt odpowiadający na potrzeby każdej klientki. Stradivarius przykłada dużą wagę do projektu, materiałów i akcesoriów, z myślą o dziewczynie, dla której liczą się aktualne trendy, i która wie gdzie ich szukać.

Co sezon kolejne kolekcje pomagają ewoluować osobistemu stylowi naszych klientek, pozwalając im się modnie ubierać w każdej chwili.

by admin