Pull and Bear

2_1761412340_IMG_2617_

Pull&Bear rozpoczął działalność w 1991 z jasno określonym powołaniem jako międzynarodowa marka, ubierająca ludzi młodych, zaangażowanych w swoje najbliższe otoczenie i lokalną społeczność. To osoby ubierające się swobodnie, unikające stereotypów, które chcą czuć się dobrze w swoich ciuchach. Właśnie dla nich Pull&Bear sięga po międzynarodowe trendy i łączy je z tym, co się nosi na ulicach i w klubach, aby ostatecznie zreinterpretować i dopasować je do własnego stylu, tworząc wygodne, łatwe do noszenia ubrania, zawsze w najlepszej cenie.

Pull&Bear rozwija się wraz ze swoją klientelą, zawsze uważnie śledzi najnowsze technologie, ruchy społeczne, nurty w sztuce i muzyce. Ta postawa odzwierciedla się nie tylko w projektach odzieży, lecz także w samych sklepach, inspirowanych nowojorskimi loftami. Oferta handlowa każdego sklepu jest nieustannie odświeżana poprzez dostawy nowego towaru dwa razy w tygodniu.

Należący do Grupy Inditex (Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home i Uterqüe), Pull&Bear jest obecny w 67 państwach ze swoją siecią 850 sklepów (sklepy fizyczne w 62 krajach plus sprzedaż przez internet w 5).

by admin