FAQ

Najczęściej zadawane pytania

W pakietach znajduje się rozmiarówka typowa dla danej firmy. Najczęściej jest to 38 do 42. Przy kompletacji pakietów rozmiary nie są dobierane. Teoretycznie może się zdarzyć, że w którymś z pakietów znajdzie się odzież w jednym rozmiarze (np. 38), ale jest to bardzo mało prawdopodobne. Jeżeli w danym miksie występuje inna rozmiarówka umieszczamy informację o tym w opisie pakietu.
Generalnie tak. Jednak w każdym pakiecie może się zdarzyć kilka sztuk bez metki papierowej.
Zdjęcia umieszczone w cenniku są zdjęciami przykładowymi. W rzeczywistości jest to pierwszy pakiet umieszczany w katalogu wysyłkowym. Może się zdarzyć, że pakiet ten jeszcze będzie dostępny, ale najczęściej jest on już sprzedany. .
Minimalne zamówienie to jeden pakiet.
Wysyłki realizujemy w błyskawicznym tempie. Zamówienia za pobraniem wysyłamy w dniu wpłynięcia zamówienia lub w następnym dniu roboczym. Zamówienia z przedpłatą wysyłamy w dniu wpłynięcia przelewu lub w następnym dniu roboczym. Jeżeli płacisz z konta w Banku Millenium poinformuj nas o tym. Przelewy z tym banku księgowane są czasie rzeczywistym, czyli w momencie jego zlecenia. Odbiór osobisty możliwy jest w godzinach pracy. Przesyłka dociera do adresata w następnym dniu roboczym od nadania. Sporadycznie mogą się zdarzyć opóźnienia o dzień lub dwa, ale z praktyki wiemy, że są to bardzo rzadkie przypadki. Jedynie w okresach przedświątecznych trzeba się liczyć z takim opóźnieniem. .
Koszt wysyłki jednego pakietu:
  • Przedpłata na konto: 20zł brutto / szt
  • Pobranie należności przez kuriera: 25zł brutto/szt.
Jeżeli zamawiasz kilka pakietów towar pakujemy w miarę możliwości w jak najmniejszą ilość paczek. Przesyłki zagraniczne do Unii Europejskiej realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich Siódemka Przy zamówieniach spoza Unii Europejskiej organizacja transportu i obsługi celnej leży po stronie zamawiającego. .