Bershka

empresa_tienda_02_FINAL

Marka

Bershka powstała w 1998 roku jako nowa marka grupy Inditex, o zupełnie nowym profilu handlowym, który jest odpowiedzią na oczekiwania młodych ludzi dobrze orientujących się w nowych trendach. Bershka stanowi punkt odniesienia dla mody skierowanej do coraz bardziej wymagających młodych odbiorców; w ciągu zaledwie 2 lat zostało otwartych 100 punktów sprzedaży, co jeszcze umocniło wizerunek marki.

Obecnie, po upływie 15 lat, sieć liczy ponad 910 sklepów w ponad 64 krajach, a sprzedaż produktów Bershka stanowi 10% całości przychodów całej grupy. Suma powierzchni sklepów Bershka to ponad 338 000 metrów kwadratowych. Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą ubrań w sklepach.

Żeby zaopatrywać sklepy w ubrania zgodne z najnowszymi trendami, Bershka opracowała elastyczny model biznesowy pozwalający dostosowywać się do zmian, które mogą wystąpić podczas kampanii. Dzięki temu Bershka może reagować na zmiany poprzez wprowadzanie do sklepów nowych produktów w jak najkrótszym czasie. Projekty każdej kampanii opracowywane są w całości przez kreatywne zespoły, czerpiące inspiracje zarówno z najnowszych trendów królujących na rynku, jak i z potrzeb klientów, o których to potrzebach projektanci dowiadują się z informacji gromadzonych przez sklepy.

Zespół projektantów Bershka składa się z ponad 60 ekspertów nieustannie oceniających potrzeby, oczekiwania i wymagania konsumentów; efektem tej pracy jest oferta ponad 4000 różnych produktów wprowadzanych rocznie do sprzedaży w sklepach

Check our Latest products!

by admin